Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sem můžete psát vaše příspěvky::
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

PF 2014

(Janina, 3. 1. 2014 10:08)

Ahoj, jelikož nemám na vás vůbec žádný kontakt tak aspoň takhle vám chci pogratulovat k malému je krásný a Kája to už je velká slečna.
Přeji vám do nového roku zdraví a radost z dětí. mějte se pěkně Zdraví Janina Novotná Ondráčková

Ratajová

(Ivana, 6. 11. 2013 22:24)

Dobrý den, já mám taky rodinku Ratajů.já se jmenuji Ivana ,manžel Josef a máme dceru Lenku a syna Milana.Dcera je vdaná má 5 dětí a syn je ženatý a má dceru.Mě je 58 let,manželovi 66 let dcera 38 let a syn 36 let.Jsme z Vysočiny od Pelhřimova .Tak jsem to trochu popsala o Ratajových z Vysočiny .

Re: Ratajová

(Andrej, 7. 11. 2013 1:40)

Bohužel z Vysočiny nikoho neznáme, táta pochází ze Zlína a letos mu bylo 70, tak jedině jestli jeho znáte.

tak jsme se koukli na naši princeznu...

(Miroslav Rataj, 25. 11. 2009 22:29)

Ahoj - tady babí a děda z Ostravy! - koukli jsme se na tebe, Kájo, protože už je to zase nějakej pátek co jsi u nás byla - a zase je z tebe větší a hezčí slečna a princezna - a už umíš zase víc slovíček! - Ale jestli to takhle půjde dál, tak tomu tátovi tím autem brzy ujedeš - viď?! Moc tě zdravíme - i Torin a i Terezka a Magdalena - a přejeme jen radost a úsměvy !!!

tož sem viděl...

(děda z Ostravy, 1. 6. 2009 22:47)

No jo, princezna nám roste, aj do krásy, aj do většího výběru výrazů v obličeji - čili - vyvíjí se slibně a řekl bych - až do pantomimy. Ale proč několikrát za sebou stejně?! Trochu probrat ty snímky - vždyť vypráskáte film zbytečně - šetřete!!!
Má se dobře - a dobře jí tak ! ahoj - děda.

A je to....

(děda z Ostravy, 20. 5. 2009 17:07)

Venku je nádherně, Kája je jistě na písečku a matlá bábovičky vesele a zručně, čeká až si táta k ní přisedne a bude patlat taky - zdravíčko by už snad mohlo sloužit dobře, když i na kolech vyrážíte - tož se držte všeci!!! zdravíme Karolínku a i tátu a mámu!

Andrejovi

(Kika, 30. 1. 2009 22:53)

Ahoj Andy, dúfam, že už je všetko v poriadku a že do nemocnice už dlho, alebo radšej vôbec nebudeš musieť. Som na teba myslela a verila, že to dobre dopadne, lebo keď mám byť úprimná, keď ste tu boli na Nový rok, mala som o teba strach. Moc som rada, že ste tu boli a znovu dom videla vás dvoch, ale hlavne Karolínku. Je moc milé, zlaté a dobručké dieťa. Je veľmi vnímavá a má krásne oči. Mohli by ste zase niekedy prísť. Moc vás pozdravujem a prajem tebe aj maličkej skoré uzdravenie.
Kika

rodinka Ratajů

(Kamila, 17. 1. 2009 23:00)

Máte moc krásnou holčičku přeji hlavně zdraví Vám a Karolínce. Karolínka at Vám dělá jen samou radost

a su tu zas...

(děda z Ostravy, 6. 10. 2008 17:07)

Tož to koukáte, co? - to je kočka a na svatbě! a jak se chová a jak se tváří! To je teď - a za patnáct let? - budu muset Andrejovi koupit aspoň vzduchovku, aby měl čím odhánět frajery libový! - Karolínko - moc tě zdravíme - bába a děda z Ostravy!

no jo - kuk!

(děda z Ostravy, 18. 7. 2008 15:58)

Ahoj, Karolínko, tak jsme si tě zase trošku po delší době prohlédli a zjistili jsme, že z tebe roste buď pořádná ženská, nebo taky i pěkné kvítko! - ale je to fajn, že jsi zdravá a rosteš do krásy a člověk ti může závidět to papání a klídek a pěkné oblečení a táta a máma tě taky nebijou, ale jen hýčkají - prostě - TY SE ALE MÁŠ!!!!

Ahoooj !!

(Terka, 1. 7. 2008 15:14)

Ahojte, tak jsem po delsi dobe zabrouzdala na vase stranky a nestacim se divit, jaka je Karolinka uz velka holka! Roste vam jako z vody. A moc ji to slusi :-) Zkoukla jsem fotky i videa ve vanicce, no treba z ni vyroste vyborna plavkyne :-) Mejte se hezky a budte zdravi! Ahoj, Terka

To je kočka!

(ostravský děda, 18. 6. 2008 9:49)

No konečně jsme se potěšili novými fotkami - začíná nám růst do krásy, krásně pase koníčky a je pěkně zvědavá, za chvíli vám uleze - a fotograf ji velmi zajímá! Garfild ji bude vozit na zádech? - ten táta je holt srandista! A máma? - já myslel, že na lavičce venku studuje - ne, ona čte časopis! - Tak si ještě počkáme, až z ní nebude smutný klaun (s cumlíkem) a narostou jí zoubky a nebude slintat a bude možno se ohlížet po ženichovi!!! Hodně zdraví a radosti - všem!!!! děda a babka z Ostravy.

co to ten děda Mirek zase kecá

(strejda Láďa, 17. 6. 2008 11:31)

tak se například v neděli chlubil, že jeho vnučka už leze! co je na tom pravdy?, když ten náš vnuk ještě ne a je starší? To se smí, takhle předbíhat?
Zdravíme Vás, všechny tři, mějte se už skoro letně!

Ahoj Karolínko

(teta Ruža, 20. 5. 2008 18:53)

a celá rodinko. Tak jsme se v Ostravě aspoň na pár hodin setkali a jsem z toho ještě dnes celá naměkko. Karolínko, jsem šťastná, že jsem si Tě konečně mohla pochovat a už se těším až Tě znovu budu držet v náručí. Jsi moc krásná a prima holčička a já jsem ráda, že jsi. Brzy papá a hlavně buď moc zdravá.

Ahojte,

(Erika, 17. 5. 2008 14:01)

Andrej a Radka, ahojte, ja Vás sledujem minim8lne 2x za týždeň a teším sa, ako Karolínka krásne rastie. Vždy sa teším na nové fotky, lebo vidím aj Vás. Som rada, že sa Vám darí že Ty, Andy si už relatívne O.K. Radka, Tebe krátke vlasy moc slušia. No a Karolínka je čím ďalej tým väčšia kočka. Bozkáva Vás Erika

No konečně!

(děda Rataj, 14. 5. 2008 16:57)

Nějak to zdraví lítá tak jak si chce samo - a tak jsme se v Ostravě Karolínky nedočkali, ale věříme, že když už je Fe v normě, Kája už dnes neškytá a krásně se válí a táta už je definitivně zaštupovanej - tak že se jí už taky brzy v Ostravě dočkáme, jen si táta nesmí nic utrhnout a namoct!!! - těšíme se
bába a děda z Ostravy!!!!!

Andymu

(Budy, 8. 5. 2008 23:11)

Kdyby to šlo, chlape, tak ti nařídím tuto operaci jako úplně poslední, nezdá se ti, že kdykoliv zahmouříš oči, ihned tě porcují? Tak se koukej uzdravit, ať je z tebe zase chlapák!

:-)

(Mirka, 17. 3. 2008 0:12)

Malá je nádherná panenka, jak nakreslená, můžu jen gratulovat a popřát jen to nej nej... Jen nechápu, jak jsi jí mohl stvořit zrovna ty Anďule :-D

Já chci takýýý!!!

(Vsetínská Zuza :-), 3. 3. 2008 19:43)

No je fakt nádherná, což ukazuje, že bude hlavně po mamince.:-))) Moc gratuluju a závidím!§Doufám, že se brzy s Radimem přidáme...:-) Každopádně na jaře dojedeme, jestli můžeme.Apropo...už jsem konečně dostala i prstýnek až z Bosny, takže zasnoubení už je se vším všudy...:-)

Velká gratulace

(Veronika Konzalová, 22. 2. 2008 14:37)

Ahoj Radko,mrkla jsem na spolužáky a na nástěnce je to samá gratulace,takže i já se s velkým spožděním připojuji a moc blahopřeji k narození holčičky.Karolínka je moc hezká a přeji jí krásný a šťastný život.A vám rodičům pevné nervy při výchově.Mějte se hezky.Verča K.